AFRIFLORA SHER – Dé GROOTSTE ROZENKWEKERIJ TER WERELD

De door Afriflora Sher verhandelde rozen worden geproduceerd op kwekerijen in Ethiopië. De grootste kwekerij van Afriflora Sher is gelegen aan Lake Ziway, op een hoogte van 1650 meter boven zeeniveau en ongeveer 3 uur rijden vanaf de hoofdstad Addis Ababa
Hier worden in stalen kassen met een plastic dek vele soorten rozen geteeld.  De totale oppervlakte bedraagt inmiddels 450 netto hectare productie. Duurzaamheid is al sinds de oprichting in 2005 de kernwaarde van Afriflora Sher.
Op het gebied van 
milieu doet zij haar uiterste best om zo goed mogelijk gebruik te maken van de natuurlijke omstandigheden. Met trots kunnen we melden dat we onze rozen voor het tweede opeenvolgende jaar CO2-neutraal zijn.

Monique van der Hoorn, officemanager

Sinds 2016 werk ik bij Afriflora, eerst in de rol als directiesecretaresse en sinds 2020 als officemanager.

Daarvoor ben ik in de vastgoed sector werkzaam geweest.

Over Afriflora Sher

In Ethiopië beschikt Afriflora Sher over de grootste rozenkwekerij ter wereld. Dagelijks worden 3 à 4 miljoen rozen naar Nederland getransporteerd. In Aalsmeer worden deze verwerkt. Na verwerking worden de rozen verkocht via de veilingklok of gaan ze rechtstreeks, via directe levering naar de klant. Duurzaamheid staat bij ons hoog in het vaandel. Duurzaamheid in Etiopie biedt de lokale gemeenschap werkgelegenheid. Door uitbreiding van onze rozenkwekerij en het aanbieden van belangrijke diensten, waaronder scholing, sportfaciliteiten en een ziekenhuis zijn de lokale levensomstandigheden en ontwikkelingsmogelijkheden aanzienlijk verbeterd. Op het gebied van duurzaamheid/ milieu werkt Afriflora sinds 2011 samen met www.koppert.com . Sinds deze samenwerking is het gebruik van chemische middelen met ongeveer 63% gedaald. Als eerste rozenkwekerij in de wereld brengt Afriflora Sher biologische natuurlijke gewasbeschermingsmiddelen.

Afriflora Sher richt zich al vanaf 2005 op de Europese retailmarkt en dan vooral op orders op basis van lange termijncontracten. 95% van de rozen die bij Afriflora Sher in Aalsmeer aankomen worden op deze manier rechtstreeks verkocht en aan klanten geleverd.

Carbon footprinting – Afriflora is CO2 neutraal

Met trots kunnen we melden dat we als bedrijf de CO2-neutrale status hebben. Hierin zijn scope 1,2 en 3 meegenomen. Onze CO2-voetafdruk wordt volledig gecompenseerd. Bijvoorbeeld de productie en het transport van onze rozen, de productie van materialen en gebruikte agri-inputs, maar ook de emissies als gevolg van het gebruik van auto’s en elektriciteitsopwekking. Voor 2019 en 2020 hebben PRé Consultancy en One Carbon World ons geholpen bij het berekenen, valideren en compenseren van de totale CO2-emissie.

Lidmaatschap Businessclub FC Aalsmeer

Wij zijn lid geworden van Businessclub FC Aalsmeer ten eerste omdat we sport een warm hart toedragen en daarnaast om het maatschappelijke initiatief van de Businessclub met www.werkeninaalsmeer.nl wat voor ons mogelijkheden biedt bij de zoektocht naar goede en gemotiveerde medewerkers.

Afriflora Sher : Brengt Rozen!

Afriflora Sher bezoek adres

Legmeerdijk 313, 1431 GB Aalsmeer

Exportstraat 07 box 15

Telefoon: 085- 0436800

Info@afriflora.nl

www.afriflora.nl

www.facebook.com/Afriflora#

www.x.com/i/flow/login?redirect_after_login=%2Fafriflora

www.linkedin.com/company/sher-ethiopië


Ook lid worden van BusinessClub FC Aalsmeer? Meld je hier aan. Houd tevens onze LinkedIn-Pagina in de gaten voor het laatste nieuws.


DELEN

Lees ook:

Word ook lid